Aktualizováno 1. června - Upozornění!

Vážení klienti,

kvůli stále pokračující situaci v ČR z důvodu hrozby nakažení nemocí Covid-19, jsme nuceni přistoupit k následujícím opatřením:

1. V čekárně se budou v jednu chvíli nacházet pouze dva klienti, kteří mezi sebou budou dodržovat rozestup minimálně 2 metry.  Ostatní prosíme o čekání venku nebo ve svých autech.

2. Budeme již ošetřovat všechna zvířata i bez objednání. Přizpůsobili jsme proto rezervační systém tak, že se lze objednávat po 30 minutách nejpozději předchozí den a služba je již opět zpoplatněna 50 Kč. Objednaní klienti mají přednost. (Toto se netýká akutních pacientů – ti budou ošetřeni vždy přednostně.) 

3. Vstup do ordinace je povolen pouze jedné zdravé osobě s rouškou či jiným ochranným prostředkem na nos a ústa. Pokud se předem nedomluvíme jinak.

4. Pokud potřebujete pouze nezbytné léky či krmivo a jdete bez zvířete, máte dovoleno zaklepat. My se pokusíme Vaše čekání zkrátit na minimum. Kvůli tomu se není třeba objednávat.

5. Upřednostňujeme platbu kartou.

6. Zvýšili jsme desinfekční opatření v prostorách ordinace a často větráme. V čekárně je přístupná desinfekce na ruce i pro Vás a na toaletě je k dispozici desinfekční mýdlo.

7. Udržujeme si veselou mysl a snažíme se nestresovat, o to samé prosíme i Vás :).

 Děkujeme za pochopení.

Veterinární ordinace VetKa