Reference

Moc děkuji za Vaše krásné e-maily a vzkazy!!!

Děkujeme moc oběma šikovným paním doktorkám z Chaloupek za péči o naši starší dámu Bellu. Bravurně jste zvládly operaci i následnou péči, fenka je opět veselá a spokojená a  hravá jako štěně. A my doufáme, že nám ještě nějaký ten pátek bude dělat milou společnost. Díky moc za lidský přístup, snadnou domluvu a velkou ochotu a vstřícnost. Přejeme hodně dalších úspěšně zvládnutých zákroků a uzdravených zvířátek. Ještě jednou díky. Lenka a Mirka Sotákovy, Blansko.

Děkujeme MVDr. Kateřině Kulhavé z nové veterinární ordinace , která ve
svém nedělním volnu provedla těžkou operaci našeho psa a zachránila mu tak život.
Paní doktorko, děkujeme! Nezvalovi

Dobrý večer,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za operaci Bucika. Také mě moc potěšilo i jak jste sama volala a zajímala se o stav Bucika. Je to od Vás strašně milé a vážím si toho. Jste opravdu skvělá doktorka, takový milý přístup jsem ještě nikde nazažila. Opravdu mockrát děkuji.
Pavlína Komárková

Jsme nesmírně vděční, že máme v naší blízkosti paní doktorku, která s láskou a pečlivostí léčí naše domácí mazlíčky.
Především chci poděkovat za naší starou kočičku, které se do poslední chvíle dostávalo vynikající a velmi laskavé péče.
Moc paní doktorce děkujeme a vřele doporučujeme.
Medkovi, Chaloupky - Jedovnice

Děkuji p. doktorce Kateřině Kulhavé, která včasným a odborným chirurgickým zákrokem zachránila život naší fence – Pralince, člence naší rodiny. Vážím si jejich znalostí a oceňuji ochotu, obětavost a vlídnost, se kterými přistupuje ke svým zvířecím pacientům. Už to bylo několikrát řečeno, ale musím to zopakovat: „Jsem moc ráda, že ji tady máme!“ I. Hemzalová

Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za úžasnou péči o našeho Boba. Za celou 14-denní intenzivní péči jak v ordinaci, po telefonu, tak i po psychické stránce, kdy bylo vidět, že držíte pěsti nejenom nám, ale hlavně tomu našemu prckovi, co tak dlouho bojoval s parvovirozou. Jste skvělá veterinářka a je radost k Vám chodit. Teď už kvůli Bobovi doufám, že to bude jen očkování :-) A vzhledem k tomu, že mu konečně narostlo bříško a zjistil, že má tlamičku ne na zvracení, ale na kousání všeho možného jako správné  štěně, myslím, že tomu tak i bude.... Ještě jednou ze srdce děkuji, Romana Kološová.