V úterý 1. 2. 2022 to bylo přesně 10 let, co jsem v Jedovnicích otevřela veterinární ordinaci VetKa a tím si splnila životní sen. Dnes to vypadá, že to nebyl tak bláznivý nápad, jak jsem se obávala, protože dle statistik máme zatím stále stoupající počet klientů i návštěv.

Prvními zapsanými pacienty byli zlatý retrívr Barbína, labrador Rocky a kočka Manča. Posledním pacientem (pořadové číslo 5984) je v tuto chvíli morče Lee. Za celou dobu jsme psa ošetřili 35796x, kočku 12860x, králíka 1086x a spoustu dalších druhů zvířat. Z těch zajímavějších třeba srnku, krocana nebo lva. Provedli jsme zhruba 1900 operací. Operovat mi do ordinace jezdí i specialisté s velmi známými jmény jako třeba MVDr. Tomáš Fichtel.

Po celou dobu se snažím zlepšovat a rozšiřovat nabídku našich služeb. Přijala jsem dvě doktorky a sestřičku do nové recepce v čekárně. Pořídila jsem krevní analyzátory a digitální RTG přístroj. I samotné prostory ordinace prochází neustálou inovací jako je stavba parkovacího místa či rekonstrukce střechy. V nejbližších letech bych chtěla budovu zateplit a pořídit jí hezkou fasádu s obrázky zvířat z webových stánek. Všichni se stále vzděláváme, abychom udrželi krok s novými poznatky a postupy.

Během těch deseti let se stalo mnohé. Některé zážitky jsou veselé, jiné méně. Někteří pacienti s námi dnes snad i díky nám slavit mohou, jiní bohužel již ne. Hodně věcí se změnilo – počínaje mým příjmením. Co se však nezměnilo je láska a chuť k mému vybranému povolání a tak trochu asi i poslání.

Mé velké a upřímné DĚKUJI! patří v první řadě mé mamince a mému manželovi. Bez nich by se nikdy nic z toho nestalo. Dále mým holkám – doktorkám, které poslední roky dělají skoro všechnu tu práci za mě, abych mohla být doma s dětmi. V neposlední řadě DĚKUJI! mým věřitelům a stavebním pomocníkům (hlavně dědovi Františkovi), díky kterým mohl celý projekt vzniknout.

A DĚKUJI! i vám, našim klientům, za důvěru, kterou celému týmu projevujete svěřením vašich miláčků do naší péče.

Já vám za celý tým můžu slíbit, že se budeme i nadále snažit být lepší a umět vám vždy pomoci.

S úctou vaše VetKa Katka.